021-91008989
آی پی اختصاصی (VPS) ثابت کشورهای آسیایی

آی پی اختصاصی (VPS) ثابت کشورهای آسیایی

چرا آی پی های اختصاصی یوسرور

آی پی اختصاصی چیست؟ این سرویس روی وی پی اس اختصاصی شما در کشورهای اروپایی، آفریقایی، آسیایی و آمریکایی برای شما و اختصاصی شما راه اندازی میشود و شما میتوانید بدون داشتن هیچ دانش فنی از آنها استفاده کنید. تمامی وی پی اس های ارائه شده دارای آی پی ثابت و اختصاصی خود شما هستند و به جز شما کاربر دیگری روی سرور وجود ندارد، جهت اطمینان از این موضوع دسترسی روت سرور در اختیار شما هست تا در هر زمان که نیاز داشتید بتوانید آنرا بررسی کند.
تمامی سرویس های یوسرور در دیتاسنتر های معتبر اروپایی، آمریکایی، آسیایی با آپتایم بسیار بالا و گارانتی شده ارائه میشود. دسترسی و اتصال در 3 قدم ساده!

تعرفه ۱ ماهه آی پی های اختصاصی

شروع قیمت ها از ۱۹۹ هزار تومان/ماهانه

آذربایجان

سفارش

دوبی (امارت متحده عربی)

سفارش

سایر لوکیشین های این سرویس

آی پی اختصاصی تمامی کشورها

آی پی اختصاصی چیست؟ این سرویس روی وی پی اس اختصاصی شما در کشورهای اروپایی، آفریقایی، آسیایی و آمریکایی برای شما و اختصاصی شما راه اندازی میشود و شما میتوانید بدون داشتن هیچ دانش فنی از آنها استفاده کنید. تمامی وی پی اس های ارائه شده دارای آی پی ثابت و اختصاصی خود شما هستند و به جز شما کاربر دیگری روی سرور وجود ندارد، جهت اطمینان از این موضوع دسترسی روت سرور در اختیار شما هست تا در هر زمان که نیاز داشتید بتوانید آنرا بررسی کند. سرور اصلی این سرویس ها 100درصد در همان کشور مدنظر میزبانی میگردد و نحوه تخصیص آی پی بصورت Nat یا پشت وی پی ان نمیباشد و شما مستقیم آی پی ست شده روی سرور را میتوانید مشاهده و بررسی کنید، همچنین جهت اطمینان از داخل سرور نیز میتوانید Trace به شبکه بیرون از سرور ارسال و از این موضوع اطمینان حاصل کنید.

آی پی اختصاصی برای چه کارهایی مناسب میباشد؟

شما با استفاده از این نوع سرویس میتوانید برای ثبت نام در آزمون ها، استفاده از بانکداری اینترنتی کشورهای مدنظر، سایت های فریلنسری، ترید، پی پال و غیره استفاده کنید. با توجه به اینکه این نوع آی پی اختصاصی خود شما هست و به جز شما استفاده کننده ی دیگری وجود ندارد از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. همانطوری که اطلاع دارید خیلی از سایت های خارجی متاسفانه تدابیر سختی برای کاربران کشور عزیزمان در نظر گرفته اند و با شناسایی کاربران و ای پی های ایرانی ممکن هست اکانت ها و حساب های کاربر شما را مسدود کنند، جهت جلوگیری از لو رفتن و نشت آی پی ایران در سایتهای مهم و حساس بر روی تمامی پلن های ارائه شده امکان راه اندازی کیل سوئیچ وجود دارد

دیتاسنتر معتبر

تمامی سرویس های یوسرور در دیتاسنتر های معتبر اروپایی، آمریکایی، آسیایی با آپتایم بسیار بالا و گارانتی شده ارائه میشود. دسترسی و اتصال در 3 قدم ساده! نحوه استفاده از این سرویس بسیار ساده میباشد و بدون پیچیدگی با آموزش ویدیویی که بعد از خرید برایتان ارسال میگردد به سادگی بدون اتلاف وقت میتوانید به آی پی مدنظر خود متصل و استفاده فرمایید

پشتیبانی 24 ساعته

تجربه و موفقیت چندین ساله ما در زمینه ارائه سرورهای با کیفیت در گرو پشتیبانی با کیفیت و پاسخگو میباشد، این اطمینان به شما داده میشود که تیم پشتیبانی ما همواره آماده پاسخگویی و رفع مشکلات شما عزیزان در زمینه استفاده از سرویس آی پی اختصاصی و سایر سرویس های موجودمان میباشد.