021-91008989ارتباط با ما


درباره شرکت ما

یوسرور ابتدا در سال ۱۳۸۹ با نام حقوقی شرکت داده اندیشان پژواک به منظور ارائه خدمات طراحی سایت، میزبانی سرور و وب، برنامه نویسی و خدمات انفورماتیک تاسیس شد. از روز تاسیس، هدف آن ارائه خدمات اینترنتی بدون وقفه، سریع و مطمئن و جلب رضایت کامل مشتریان بوده است.
یوسرو در حوزه خدمات شبکه، سرور و غیره بصورت آنلاین فعالیت دارد و بدین منظور از سال ۱۴۰۰ جهت افزایش بازدهی تغییراتی در هیئت مدیره شرکت انجام و با هویت حقوقی جدید “یکتا سرور پیشگامان” به شماره ثبت 586213 ثبت شده در اداره ثبت شركت ها و موسسات غيرتجاري تهران، به خدمات نوین خود ادامه می دهد.
هدف اصلی شرکت ما دستیابی به موقعیتی معتبر برای تمامی بازارهای هدف شخصی و شرکتی در زمینه خدمات هاستینگ، طراحی سایت، خدمات شبکه، VOIP و امنیت میباشد و بدین منظور سعی در ارائه خدمات با کیفیتی دارد که همانند نام شرکت پیشگام در خدمات و اولین در ذهن مخاطب خود باشد.
از جمله خدماتی که ما ارائه می دهیم، خدمات سرور مجازی (VPS)، سرور اختصاصی، ثبت دامنه، میزبانی، سرورهای مدیریت شده و پروژه های تجارت الکترونیکی میباشد.
ما همیشه نوآوری ها را دنبال می کنیم و با نوآوری ها همگام می شویم تا کیفیت خدمات خود را حفظ و ارتقا دهیم. برای ارائه بهترین خدمات باید با بهترین ها کار کرد. به همین دلیل، ما در مورد شرکای تجاری و شرکت های تامین کننده ای که با آنها کار می کنیم نیز بسیار دقیق هستیم. خدمات ما با بهترین نرم افزار، بهترین سخت افزار و بهترین رسانه های اینترنتی در صنعت به شما ارائه می شود.
ما به عنوان userver.ir به ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود بدون کاهش کیفیت ادامه خواهیم داد. شما می توانید روی ما حساب کنید.

 

ماموریت ما

ارائه بالاترین کیفیت محصولات و خدمات بصورت سریع، قابل اطمینان و بدون وقفه جهت کارآمدی و تاثیر آن بر روی تجارت مشتریان میباشد.

چشم انداز ما

قاطعیت در هر دو بازار شخصی و شرکتی، برای به حداکثر رساندن سهم بازار


با ما در تماس باشید

با استفاده از راه های ارتباطی زیر میتوانید از مشاوران ما درخواست راهنمایی کنید.

 

آدرس: تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور پلاک 7 طبقه دو واحد 2


تلفن های تماس

021-91008989


021-77529232


ایمیل ها

info@userver.ir
support@userver.ir
sales@userver.ir


فرم تماس