021-91008989

سرورهای مجازی ترید

وی پی اس یا سرور مجازی ترید یک سرویس با آی پی ثابت و کاملا اختصاصی هست که کاملا مناسب برای ترید در تمامی صرافی های رمز ارز های دیجیتالی از جمله: بایننس، کوکوین، کوینکس، کوین بیس، بیت پی و سایر صرافی های آنلاین میباشد. همچنین با توجه به اینکه این سرویس در خارج از ایران میزبانی میگردد برای سایر بازار های مالی، اینترنت بانک بین المللی و موارد مشابه کاملا مناسب میباشد و امکان مسدود سازی حساب شما را بر اثر استفاده از آی پی های متفاوت، غیر امن، و اشتراکی بوجود میاید را از بین میبرد.

سرورمجازی و آی پی اختصاصی ترید "ترکیه"

این سرویس، دارای ۳ پلن می باشد که می تواند جواب گوی نیاز کاربران از هر سطحی باشد. از دیتا سنتر Comnet با آی پی ثابت و اختصاصی از کشور ترکیه شهر استانبول می باشد. نحوه اتصال به این سرویس بسیار ساده میباشد و بعد از خرید آموزش های لازم برای شما ارسال خواهد شد.

مشاهده پلن ها

سرورمجازی و آی پی اختصاصی ترید "آلمان"

این سرویس، دارای ۳ پلن می باشد که می تواند جواب گوی نیاز کاربران از هر سطحی باشد. از دیتاسنتر OVH با آی پی ثابت و اختصاصی از کشور آلمان می باشد. نحوه اتصال به این سرویس بسیار ساده میباشد و بعد از خرید آموزش های لازم برای شما ارسال خواهد شد.

مشاهده پلن ها

سرورمجازی و آی پی اختصاصی ترید "فرانسه"

این سرویس، دارای ۳ پلن می باشد که می تواند جواب گوی نیاز کاربران از هر سطحی باشد. از دیتاسنتر OVH با آی پی ثابت و اختصاصی از کشور فرانسه شهر پاریس می باشد. نحوه اتصال به این سرویس بسیار ساده میباشد و بعد از خرید آموزش های لازم برای شما ارسال خواهد شد.

مشاهده پلن ها

آی پی اختصاصی ترید "انگلیس"

آی پی اختصاصی ترید انگلیس، کیفیت بسیار بالایی را دارد و قطعی نیز روی سرویس وجود ندارد. از این سرویس میتوانید بدون محدودیت ترافیک برای معاملات ارزی و ارزهای دیجیتال و بانکداری استفاده کنید. نحوه اتصال به این نوع آی پی ها بسیار ساده میباشد و بعد از خرید کلیه آموزش های لازم بصورت ویدیویی برای شما ارسال خواهد شد.

مشاهده پلن ها

آی پی اختصاصی ترید "آذربایجان"

آی پی اختصاصی ترید آذربایجان، کیفیت بسیار بالایی را دارد و قطعی نیز روی سرویس وجود ندارد. از این سرویس میتوانید بدون محدودیت ترافیک برای معاملات ارزی و ارزهای دیجیتال و بانکداری استفاده کنید. نحوه اتصال به این نوع آی پی ها بسیار ساده میباشد و بعد از خرید کلیه آموزش های لازم بصورت ویدیویی برای شما ارسال خواهد شد.

مشاهده پلن ها

سایر سرویس های مشابه