021-91008989
وی پی اس دبی - امارات متحده عربی (VPS)

وی پی اس دبی - امارات متحده عربی (VPS)

وی پی اس با آی پی ثابت از شهر دبی بزرگترین شهر امارت متحده عربی میباشد، سیستم عامل این VPS لینوکس میباشد کیفیت و پینگ این سرویس های بسیار مناسب بوده و قطعی نیز روی سرویس وجود ندارد. از این سرویس میتوانید بدون محدودیت برای معاملات ارزی و ارزهای دیجیتال، شرکت در آزمون ها، شارژ گیم، ثبت نام در سایت های خارجی که ایران را تحریم نموده اند استفاده کنید. 

وی پی اس دبی (VPS)

وی پی اس دبی در کشور امارات با امکان نصب سیستم عامل های لینوکسی و میکروتیک، پینگ این سرور به دلیل مسافت نزدیک به ایران در بسیاری از آی اس پی ها پایین هست و میتوانید برای میزباننی یا کانفیگ مدنظر خود از این سرویس استفاده بفرمایید.
سرویس ارائه شده توسط یوسرور دارای سرعت بالا، بدون قطعی و دارای گارانتی عدم اشتراک منابع یا آی پی میباشد .

اختصاصی
ثابت
سرعت
آی پی معتبر دبی

وی پی اس دبی

599 هزار تومان / ماهانه

آی پی اختصاصی دوبی (VPS)

وی پی اس دبی در کشور امارات با امکان نصب سیستم عامل های لینوکسی و میکروتیک، پینگ این سرور به دلیل مسافت نزدیک به ایران در بسیاری از آی اس پی ها پایین هست و میتوانید برای میزباننی یا کانفیگ مدنظر خود از این سرویس استفاده بفرمایید.

اختصاصی
ثابت
سرعت
آی پی معتبر دوبی

پاسخ به سوالات متداول کاربران

بعد از انجام اطلاعات ورود به سرور لینوکسی شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.

تا زمانی که شما سرویس خود را تمدید میکنید، آی پی شما همان آی پی خواهد بود و تغییر نخواهد کرد.

خیر، هر ماه برای شما فاکتور صادر خواهد شد، که با پرداخت آن دوره می توانید سرویس را تمدید کنید.

بله، با توجه به اینکه این آی پی ها کاملا اختصاصی و بر روی وی پی اس اختصاصی خود شما که تنها استفاده کننده از آن فقط شما هستید با امنیت و کیفیت بالا کاملا مناسب ترید میباشد.

در نظر داشته باشید که برای استفاده از بایستی سرور خود را کانفیگ کنید.

خیر به هیچ وجه آی پی های یوسرور به صورت اشتراکی نیست . و تماما به صورت اختصاصی و ثابت رائه میشود.

در صورتی که شما قصد دارید امورات روزمره خود شامل ترید، تراکنش های بانکی بین المللی، فریلنسری و … را انجام دهید قطعا مناسبترین آی پی برای شما این سرویس میباشد.

سایر لوکیشین های این سرویس

۱۲ مورد از مزایای خرید (VPS) یوسرور

وی پی اس با آی پی ثابت از شهر دبی بزرگترین شهر کشور امارت متحده عربی میباشد، سیستم عامل این VPS لینوکس میباشد ولی با توجه به کانفیگ انجام شده شما میتوانید از آی پی آن روی همه دستگاه های اندروید، آیفون، ویندوز و …بدون نیاز به دانش فنی استفاده کنید. کیفیت سرویس های ارائه شده برای آی پی اختصاصی دبی بسیار بالا بوده و قطعی نیز روی سرویس وجود ندارد. از این سرویس میتوانید برای معاملات ارزی، شرکت در آزمون ها، شارژ گیم، ثبت نام در سایت های خارجی که ایران را تحریم نموده اند استفاده کنید. نحوه اتصال به این نوع آی پی ها بسیار ساده میباشد و بعد از خرید کلیه آموزش های لازم بصورت ویدیویی برای شما ارسال خواهد شد.
آی پی ارائه شده در این سرویس مستقیم خود کشور امارت متحده عربی و شهر دبی میباشد و سرور نیز بصورت کاملا فیزیکی میزبانی میگردد.
با توجه به اینکه سرور(آی پی) بصورت کامل در اختیار شما قرار دارد و به غیر از شما استفاده کننده دیگری روی سرور وجود ندارد در نتیجه محدودیت استفاده کاربر نیز روی سرویس ها وجود ندارد و روی سیستم های متفاوت میتوانید بدون هیچ نگرانی متصل و استفاده بفرمایید.
با دسترسی کاملی که شما به سرور دارید میتوانید در هر لحظه وضعیت سرور خود را بررسی کنید، آنرا خاموش، روشن و یا ریستارت کنید.
روی این سرویس به دلیل اینکه آی پی و خود وی پی اس مختص خود شماست از امنیت بسیار بالایی برخوردار هست و هیچ نگرانی بابت امنیت سرویس نخواهید داشت.
مزایای استفاده از VPS دبی با ای پی اختصاصی و ثابت:
1) هزینه بسیار پایین و مرقون به صرفه
2) عدم نیاز به دانش اولیه جهت استفاده از سرویس
3) آی پی کاملا ثابت و اختصاصی که تنها استفاده کنند شما هستید
4) دسترسی به 24 ساعته به سرور یا همان وی پی اس اختصاصی شما
5) استفاده از سخت افزار بسیار با کیفیت سرور ها
6) آپلینک 1 گیگ که باعث عدم افت سرعت در سرویس ها میشود
7) استفاده از هارد(دیسک) اس اس دی با کیفیت
8) انتخاب دیتاسنتر های با آپتایم بالا جهت افزایش بازدهی و کیفیت سرویس ها
9) پشتیبانی 24 ساعته