021-91008989

آی پی اختصاصی

این سرویس روی وی پی اس اختصاصی، برای شما و اختصاصی شما راه اندازی میشود و شما میتوانید بدون داشتن هیچ دانش فنی از آنها استفاده کنید. تمامی وی پی اس های ارائه شده دارای آی پی ثابت و اختصاصی خود شما هستند و به جز شما کاربر دیگری روی سرور وجود ندارد، جهت اطمینان از این موضوع دسترسی روت سرور در اختیار شما هست تا در هر زمان که نیاز داشتید بتوانید آنرا بررسی کند.

آی پی اختصاصی ترید


آی پی اختصاصی ترید، کیفیت بسیار بالایی را دارد و قطعی نیز روی سرویس وجود ندارد. از این سرویس میتوانید بدون محدودیت ترافیک برای معاملات ارزی و ارزهای دیجیتال و بانکداری استفاده کنید.

مشاهده پلن ها

آی پی اختصاصی گوگل پلی


با این سرویس می توانید روی سیستم یا موبایل خودتان با ای پی اختصاصی شبیه سازاجرا کنید و ردیم انجام دهید. این سرویس بصورت کانکشن هست و سرور میکروتیک آن کاملا در اختیار شما هست و بر روی سرور به جز خود شما فرد دیگری استفاده کننده نیست. آی پی آن همیشه ثابت هست و تغییر نخواهد نمود

مشاهده پلن ها

آی پی اختصاصی کشورها


این سرویس، از کشورهای ۵ قاره مختلف جهان با دیتا سنترهای معتبر قابل ارائه می باشد. همانطوری که اطلاع دارید خیلی از سایت های خارجی متاسفانه تدابیر سختی برای کاربران کشور عزیزمان در نظر گرفته اند و با شناسایی کاربران و ای پی های ایرانی ممکن هست اکانت ها و حساب های کاربر شما را مسدود کنند، جهت جلوگیری از لو رفتن و نشت آی پی ایران در سایتهای مهم و حساس بر روی تمامی پلن های ارائه شده امکان راه اندازی کیل سوئیچ وجود دارد.

مشاهده پلن ها