021-91008989

آی پی اختصاصی آمریکا برای رفع مشکل گوگل پلی

آی پی اختصاصی آمریکا برای رفع مشکل گوگل پلی

آی پی اختصاصی آمریکا برای رفع مشکل گوگل پلی

با سلام خدمت کاربران گرامی یوسرو، همانطوری که مستحضر هستید گوگل پلی هر روز با آپدیت جدیدی که در سایت های استفاده از خدمات گیفت کارت و خرید درون برنامه ای ارائه میدهد، تقریبا امکان استفاده از تمامی ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن ها و یا پ.ر.ا.ک.س.ی ها را غیر ممکن ساخته است .

با آپدیت جدیدی که طی چند روز اخیر روی پلتفرم خود اعمال کرده است، دیگر امکان استفاده از روش Mobile Secure نیز وجود ندارد و تمامی کاربرانی که از این روش استفاده میکردند، هم اکنون امکان شارژ مجدد را ندارد و به احتمال زیاد برای برخی از کاربران که از آی پی های متفرقه استفاده نموده اند چند وقتی موجودی شارژ دلاری گوگل پلی آنها نیز از دسترس خارج شود، البته جای نگرانی نیست و معمولا با روش هایی که فروشندگان گیفت کارت ارائه میدهند میتوانید بعد از موجودی خود استفاده کنید.

جهت استفاده از آی پی اختصاصی گوگل پلی آمریکا میتوانید از این لینک استفاده کنید.

دقت داشته باشید که هم اکنون روش های زیادی در سطح اینترنت در حال گسترش و تبلیغ هست که ممکن هست برخی از آنها بصورت موقت کار کنند .

ولی قطعا تا زمانی که آی پی کاملا مطمئن، بدون سابقه Fraud یا استفاده شده به عنوان و.ی پ.ا.ن سرور نداشته باشید قطعا تمامی روش های معرفی شده جواب نخواهد داد و یا بصورت موقت خواهد بود و البته در صورت عدم استفاده از آی پی مطمئن ریسک بلاک شدن اکانت نیز بسیار بالا هست. پس حتما قبل از اینکه هزینه بیخود به آموزش های پولی برای رفع مشکل تحریم گوگل پلی پرداخت کنید به این مورد دقت کنید تا دچار مشکل نشوید.

برای رفع تحریم گوگل پلی چه کاری میتوان کرد؟

بخواهیم بصورت شفاف در این مورد بحث کنیم بایستی در نظر داشته باشید گوگل همیشه میتواند به لوکیشن گوشی شما دسترسی داشته باشد.

پس بخاطر داشته باشید به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی هیچ نوع سرویس یا آی پی تهیه شده برای رفع مشکل تحریم گوگل پلی را روی گوشی خود نبایستی استفاده کنید و در صورت استفاده همان ابتدای کار بلاک خواهید شد یا اگر این اتفاق در اولین استفاده رخ ندهد مطمئن باشید در دفعات بعدی حتما ارور خواهید گرفت و کار بسیار خطرناکی هست و طبق آپدیت های جدید گوگل در این مورد سخت گیری بسیار زیادی در حال انجام هست.

پس این ریسک را به هیچ عنوان نکنید و از شارژ گوگل پلی از طریق گوشی موبایل خود اجتناب کنید. البته روش های حرفه ای وجود دارد که بتوان روی گوشی استفاده نمود ولی معمولا این روش ها در دسترس همه کاربران نیست و با کوچکترین اشتباه ممکن هست خطرات مالی جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

جهت استفاده از آی پی اختصاصی گوگل پلی آمریکا میتوانید از این لینک استفاده کنید.

برای رفع تحریم گوگل پلی در زمان تهیه این مطلب تنها روش موجود و امن استفاده از شبیه ساز با آی پی مطمئن و تضمینی آمریکا هست. دقت کنید حتی با شبیه ساز در صورتی که آی پی مورد استفاده شما مطمئن و گارانتی شده نباشد بازهم خطای Country در شارژ گوگل پلی و یا خرید درون برنامه ای خواهید داشت، پس اولین قدم تهیه آی پی استاندارد، گارانتی شده و کاملا به اصطلاح Clean هست.

مورد بعدی که بایستی به آن دقت داشته باشید استفاده از کیل سوئیچ هنگام استفاده از آی پی هست، ممکن هست هنگام استفاده از آی پی و شبیه ساز یک لحظه اینترنت شما قطع و در نتیجه آی پی نیز قطع شود و با لو رفتن آی پی اصلی شما اکانتی که در حال استفاده بودید به احتمال زیاد به مشکل بخورد و یا ممکن است حتی آی پی آمریکا نیز که در حال استفاده بودید شناسایی گردد، گرچه این احتمال کم هست ولی حتی درصد آن اگر زیر 1 درصد نیز باشد نبایستی به هیچ عنوان ریسک کرد، پس استفاده از کیل سوئیچ را فراموش نکنید.

هنگام شارژ اکانت روی گوگل پلی، حدالمقدور از اکانت جدید ایجاد شده استفاده کنید، اگر از این روش استفاده نمیکنید قبل از شارژ سعی کنید کلیه سشن های اکانت مبذور را از روی گوشی ها اگر آنلاین هست Log Out کنید تا از آن طریق نیز ریسک شناسایی کاسته شود.

لوکیشن لپ تاپ یا سیستم خود را هنگام استفاده از شبیه ساز حتما خاموش کنید و حتی اگر از لوکیشن ویندوز استفاده نمیکنید کلا آنرا از کنترل پنل بصورت دائمی Off کنید تا شبیه ساز ها دسترسی به لوکیشن شما را نداشته باشند.

حدالمقدور تا جایی که میتوانید هنگام ایجاد اکانت گوگل جدید از شماره ایران جهت وریفای استفاده نکنید، سرویس های بسیاری هستند که شماره مجازی یکبار مصرف جهت وریفای گوگل ارائه میدهند، البته همه سرویس ها نیز قابل اعتماد نیستند و باید تست کنید ببینید کدام سرویس ها بدون مشکل هستند و میتوانید در همان درخواست اول کد وریفای را دریافت کنید.

استفاده از جیمیل های آماده خطرناک هست! بسیاری از کاربران یا فروشندگان جم و گیفت ممکن هست جهت اینکه تعداد مشترکین بیشتری دارند به این فکر باشند که از جیمیل های آماده که با کشورهای مدنظر آنها ساخته شده اند استفاده کنند.

درسته در بسیاری از مواقع این جیمیل ها با ای پی واقعی آمریکا، برزریل، ترکیه و … ممکن هست که ایجاد شده باشند و بدون مشکل نیز باشند، ولی به هیچ عنوان نمیتوان اعتماد 100 درصدی به این جیمیل های آماده داشت و حتما باید فروشنده این جیمیل های آماده را بشناسید و مطمئن باشید از قبل خود شما یا همکاران تجربه استفاده 100 درصد بدون مشکل را داشته باشند.

در کل مواردی که در این مقاله سعی کردیم آنها را بررسی کنیم ممکن هست همیشه پاسخگو نباشد ولی بالای 90 درصد با همین رعایت موارد ذکر شده بدون مشکل میتوانید شارژ گوگل پلی خود را انجام دهید.

جهت استفاده از آی پی اختصاصی گوگل پلی آمریکا میتوانید از این لینک استفاده کنید.

همچنین در حال حاضر امکان سفارش آی پی اختصاصی برزیل برای گوگل پلی برزیل وجود دارد، این خدمات بصورت عمومی فعلا در سایت درج نشده است تا بازخورد کاربران گرامی دریافت و پس از آن بصورت عمومی ارائه گردد، در این مرحله از ارائه سرویس آی پی اختصاصی گوگل پلی برزریل خدمات ارائه شده با حداقل حاشیه سود ارائه خواهد شد تا پس از بازخورد مثبت قیمت گذاری توسط همکاران بخش فروش برای این محصول جدید بررسی و سپس آی پی اختصاصی برزیل به لیست محصولات ما اضافه خواهد شد. 

چند نکته در مورد آی پی برزیل که بایستی ذکر گردد:

1) این محصول همانند سایر آی پی ها از دیتاسنتر معتبر تهیه میگردد. 2) هر آی پی مختص یک کاربر هست و هیچگاه آی پی ها به اشتراک گذاشته نخواهند شد. 3) در مرحله اول فروش این سرویس متاسفانه تضمین صدرصد قابل ارائه نیست، با اینکه آی پی ها از بهترین و با کیفت ترین دیتاسنتر برزیل انتخاب شده اند ولی با توجه به اینکه سرویس جدید هست و بازخورد کاربران نیز دریافت نشده است امکان ارائه گارانتی برای این آی پی وجود ندارد.

4) کانفیگ های اولیه همانند سایر محصولات گوگل پلی توسط ما انجام میگیرد و آموزش نحوه استفاده برای کاربران عزیز ارسال میگردد، گرچه نحوه استفاده بسیار ساده بوده و نیاز به آموزش نیست. 5) طبق روال همیشه همکاران پشتیبانی یوسرور بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات، مشکلات و ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان عزیزی میباشد که این محصول را خریداری و یا قصد خرید آنرا دارند. 

جهت استفاده از آی پی اختصاصی گوگل پلی آمریکا میتوانید از این لینک استفاده کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره میتوانید از طریق چت آنلاین سایت، تلفن پشتیبانی 021-91008989 و یا سیستم تیکتینگ 24 ساعته با ما در ارتباط باشید.

آی پی اختصاصی آمریکا برای رفع مشکل گوگل پلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *