021-91008989

نحوه بک آپ گیری در سرور های Cpanel

بسیاری مواقع برای شما نیز حتماً افتاق افتاده که پشتیبان سایت شما از بین رفته باشد و مدیر هاست شما نیز بک آپی از سایت نداشته باشد؟

برای بک آپ گیری و جلوگیری از بروز اینچنین مشکلاتی ابتدا وارد کنترل پنل سی پنل خودش شوید (اطلاعات ورود را از مدیر شرکتی که هاست تهیه نموده اید درخواست کنید) . پس از ورود موفق به سی پنل از گزینه Backup که در شکل زیر نمایان میباشد استفاده نمایید:

backup-cpanel

پس از انتخاب این گزینه وارد صفحه بک آپ ها در هاست خود میشوید ، در صورتی که مدیر هاست تنظیمات سرور را بخوبی انجام داده باشد معمولاً بک آپ های روزانه ، هفتگی و ماهانه باید همانند شکل زیر در این قسمت مشخص و قابل دانلود باشد :

backup-cpanel2

در صورت وجود بک آپهای فلی با انتخاب آن و سپس انتخاب گزینه دنلود ،شروع به دانلود بک آپ از هاست سی پنل خود به کامپیوتری شخصی خود خواهید شد.

در صورتی که گزینه ای برای دانلود نباشد با استفاده از گزینه Download or Generate a Full Web Site Backup  همانند صفحه زیر به مرحله بک گیری در سی پنل وارد خواهید شد:

backup-cpanel3

 

در این صفحه آدرس ایمیلی برای دریافت اطلاع رسانی اتمام بک آپ وارد نموده و گزینه Generate Backup را انتخاب نمایید

پس از مدت زمان اندکی بک آپ گیری از سایت شما در  هاست سی پنل پایان یافته و از همین قسمت قابل دانلود به کامپیوتر شخصی میباشد.

در صورت نیاز به هاست حرفه ای لینوکس Cpanel با کانفیگ فوق حرفه ای و بک آپ گیری منظم در چندین سرور از طریق پرتال مشترکین برای ما درخواست ارسال فرمایید

موفق باشید

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *