021-91008989

نحوه خرید از سایت 

نحوه خرید از سایت

نحوه خرید از سایت

در این مقاله می خواهیم به نحوه خرید از سایت بپردازیم. شما بعد از وارد شدن به سایت یو سرور، با توجه به نیاز خودتان و یا بعد از گرفتن مشاوره از کارشناسان سایت، تصمیم تان را برای خرید سرور مورد نظرتان گرفته و پلن مشخصی را می توانید انتخاب کنید. بعد از اطمینان از مشخصات درج شده در جدول قیمت پلن انتخابی، روی دکمه « سفارش» (در زیر جدول) کلیک کنید.

صفحه ای جدید  با عنوان پیکر بندی باز خواهد شد، که می توانید با کلیک بر دکمه آبشاری دوره ی پرداخت خود را افزایش دهید. بعد از اطمینان از این مرحله روی دکمه « ادامه » ( بنفش رنگ در قسمت چپ صفحه ) کلیک کنید.

صفحه ای جدید با عنوان مرور و پرداخت نهایی باز خواهد شد، که می توانید مشخصات محصول خریداری شده را ببینید. در پایین صفحه کادری تعبیه شده است تا در صورت داشتن کد تخفیف آن را اعمال کنید. بعد از اطمینان رو دکمه « پرداخت نهایی » ( سبز رنگ در قسمت چپ صفحه ) کلیک کنید.

صفحه ای جدید با عنوان پرداخت نهایی باز خواهد شد٬ که در این مرحله ۲ مسیر خواهید داشت. اگر قبلا در سایت یوسرور عضو شدید / یا اگر عضو جدید هستید) مراحل زیر را طی خواهید کرد:

اگر قبلا در سایت یوسرور عضو شدید، روی دکمه « قبلا ثبت نام کرده ام » ( آبی رنگ در قسمت چپ صفحه ) کلیک کنید.  صفحه جدیدی باز میشود که باید  آدرس ایمیل و نام کاربری خود را وارد کنید. و سپس روی دکمه « تکمیل سفارش » ( بنفش رنگ در زیر صفحه ) کلیک کنید. صفحه درگاه بانکی باز خواهد شد و می توانید پرداخت نهایی را انجام دهید.

اگر قبلا در سایت یوسرور عضو نشده اید، لطفا فرم اطلاعات شخصی و مالی خود را جهت اتمام مراحل خرید، وارد نمایید. و سپس روی دکمه « تکمیل سفارش » ( بنفش رنگ در زیر صفحه ) کلیک کنید. صفحه درگاه بانکی باز خواهد شد و می توانید پرداخت نهایی را انجام دهید.

بعد از پرداخت نهایی، سرویس انتخابی شما توسط کارشناسان آماده خواهد شد و مشخصات سرور ازطریق اس ام اس، تیکت و ایمیل برایتان ارسال خواهد شد.

بعد از پرداخت نهایی، سرویس انتخابی شما توسط کارشناسان آماده خواهد شد و مشخصات سرور ازطریق اس ام اس، تیکت و ایمیل برایتان ارسال خواهد شد.

امیدواریم با ارائه سرویس های با کیفیت و پشتیبانی قوی، تجربه ی خوبی از همراهیتان با یوسرور را، برایتان رقم بزنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *